NÁŠ PŘÍBĚH

Byla neděle a jako obvykle jsme po obědě hledali nějakou společnou tvůrčí činnost. Často si jen tak kreslím různé skici, a tak jsem vzal do ruky tužku a papír. Můj tehdy šestiletý syn se toho chytil a začal si kreslit společně se mnou. Štěpán je velký obdivovatel dinosaurů, kreslil si svým pohledem právě je. Za necelou hodinku jsme společně nakreslili asi deset skic, které dinosaury a různá zvířata připomínaly jen velmi vzdáleně. Nicméně nápad se mi zalíbil a ještě ten den jsem některé překreslil a vytvořil grafické návrhy. Zde jsou některé první skici k nahlédnutí.

DINORO

Neotřesitelný masožravec, před kterým nikdy nikam neutečete.

SOVOLOG

Bedna plná informací a energie. Pokud ho najdete, doplní vás energií.

ZUBYR

Vládce všech moří. Neunikne mu ani jeden pohyb. Neustále vás sleduje.

Celou sérii jsme pojmenovali ROBOZVÍŘATA. Syn každému návrhu vymyslel originální jméno. Tak vznikl například DINORO, SOVOLOG, ZUBIR, CHAMELO apod. Aktuálně jich máme asi třicet. Když jsme pak další dny přemýšleli, jak s nimi naložit, napadlo mě, že si uděláme sérii plecháčků, které bychom potom mohli nabídnout dětem (spolužačkám a spolužákům) v mateřské školce a teď již ve škole. Skoro po roce se sen stal skutečností a nyní již několik let plecháče vyrábíme.

Od prvních plecháčů vyrobených pro radost už byl jenom krok k tomu, abychom plecháče nabídli i klientům naší reklamní agentury ELFMARKAG, kdy se prodejem reklamních předmětů dlouhodobě zabýváme. Proto jsme se rozhodli věnovat z reklamních předmětů jen hrnkům. Postupně se z toho stala velká vášeň. Plast už si u nás neškrtne, dejme šanci plecháčům! Kreativitě zdar!

Váš Plecháč František & Štěpánek

Pokud jsme Vás zaujali, ozvěte se nám a připravíme speciální nabídku.